+48 531 511 531 serwis@wefix.pl

Jak usprawnić Macbooka?

Data publikacji: 25.11.2014

Macbook Pro Unibody to z pewnością najpopularniejsza seria maców w Polsce. Sprzęt niezawodny, wytrzymały, który na przekór trendom nie chce się zestarzeć. Nie warto pozbywać się laptopa, który działa solidnie. Ale z pewnością warto go ulepszyć.

Działaj szybciej!

RAM_Macbook_2

Każdy Macbook z serii Unibody posiada wymienne kości RAM. Aby poprawić jego działanie, warto zainstalować podzespoły o większej pojemności.
Nowsze Macbooki możemy wyposażyć nawet w 16GB pamięci podręcznej.

Taki zabieg znacznie przyspieszy uruchamianie się laptopa oraz działanie programów. Aby mieć 100% pewności, jaki RAM może zostać zainstalowany w Twoim Macbooku, skontaktuj się z weFix lub zerknij tutaj.

Działaj dłużej!

Nowa bateria umożliwia wielogodzinne funkcjonowanie Macbooka bez korzystania z ładowarki. Po kilku latach użytkowania laptopa warto zainstalować w nim nowy akumulator, jeśli nie chcemy, aby Macbook stał się sprzętem stacjonarnym.

W naszym serwisie możesz skorzystać z usługi wymiany baterii na nowy, oryginalny produkt z roczną gwarancją jakości.

battery_life_macbook

 

Działaj efektywniej!

hdd_macbookIm starszy laptop tym więcej plików, które systematycznie wypełniają wolne miejsce twardego dysku. Aby pozbyć się dylematu, jaką zawartość usunąć, a co pozostawić wystarczy wyposażyć Maca w większy dysk.

Istnieje również możliwość instalacji drugiego dysku w miejsce napędu DVD. To doskonałe rozwiązanie, biorąc pod uwagę fakt, że płyty CD  zostały wyparte przez inne, pojemniejsze nośniki danych. W miejsce nagrywarki montuje się specjalny adapter, w którym można umieścić dysk twardy. Dzięki temu Macbook pracuje zdecydowanie szybciej, użytkownik ma więcej miejsca do gromadzenia plików, a cały nasz sprzęt zajmuje mniej miejsca niż Mac wyposażony dodatkowo w pamięć zewnętrzną.

Jeśli chcesz wyposażyć swojego Maca w drugi dysk – skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci, jaki dysk wybrać, a usługę montażu wykonamy w przeciągu jednego dnia!

Działaj bez problemów!

yosemite

Warto poświęcić chwilę czasu na instalację nowego systemu operacyjnego bądź aktualizację obecnej wersji oprogramowania. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami, a pozwala na utrzymanie Macbooka w dobrej kondycji.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
Powrót do wpisów