+48 531 511 531 serwis@wefix.pl

Macbook w dowolnym kolorze

Data publikacji: 16.01.2015

 

Z nowym rokiem ekipa weFix nie próżnuje! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalny projekt, który pozwali nadać Macbookowi indywidualny design i wyjątkowy kolor.

DSC_9404Jak to jest zrobione?

Każdą zewnętrzną część Macbooka poddajemy procesowi anodyzacji – polega on na wytworzeniu cienkiej warstwy tlenku. Zabieg ten pozwala uzyskać trwały i dowolny kolor na powierzchni aluminium. Taka technika barwienia jest wykorzystywana m.in. podczas produkcji iPhone’ów w wersji Space Gray czy Złoty.

Efekt jest zdecydowanie lepszy i trwalszy niż w wypadku malowania metalu. Codzienne użytkowanie sprzętu nie powoduje nieestetycznych przebarwień, a delikatna rysa nie „odsłania” pierwszej warstwy koloru.

DSC_9418

Możliwości jest mnóstwo!

Nieważne, czy posiadasz starego Macbooka Pro, czy nową Retinę – każdy aluminiowy Mac może przybrać wybrany przez Ciebie design. Zielone skrzydło i żółty topcase? A może cały sprzęt zabarwiony na głęboką czerń? Efekt końcowy zależny jest tylko od Twojej wyobraźni.

Od wielu lat naprawiamy sprzęt firmy Apple, doskonale wiemy jak rozłożyć każdego Macbooka na części pierwsze. Zatem, decydując się na skorzystanie z naszej oferty, masz absolutną pewność, że działanie Twojego Macbooka nie zostanie w żaden sposób naruszone. Co więcej, w wypadku używanego sprzętu, proces barwienia pozbawi go rys powstałych przy codziennym użytkowaniu.

Macbook w dowolnym kolorze? Chcę to bardzo!

Już niedługo projekt ruszą pełną parą! Jeśli chcesz, aby design Twojego „Jabłuszka” przybrał indywidualny akcent – skontaktuj się z nami.

DSC_9407

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
Powrót do wpisów