+48 531 511 531 serwis@wefix.pl

Naprawa Macbooka – Krok po kroku

Data publikacji: 18.08.2014

Co dzieje się z Twoim sprzętem, gdy zostawiasz go na kilka godzin w naszym serwisie? Oprócz naprawy wskazanej usterki dopieszczamy Twój sprzęt poprzez kilka drobnych zabiegów! Sprawdź, jak wygląda profesjonalna naprawa Macbooka!

Dokładne czyszczenie wnętrza

W przeciągu kilku lat użytkowania Macbooka może nagromadzić się w nim całkiem pokaźna warstwa brudu. Po odkręceniu dolnej obudowy często naszym oczom ukazuje się następujący widok:naprawa_Macbooka

Czyszczenie wewnętrznych komponentów Macbooka podnosi efektywność sprzętu, usprawnia działanie chłodzenia, minimalizuje ryzyko „zacinania się“ klawiszy oraz poprawia bezpieczeństwo działania laptopa. Gwarantujemy, że każda wykonywana przez nasz serwis naprawa Macbooka zawiera również bezpłatne czyszczenie sprzętu.

Pielęgnacja klawiatury

Jeśli w którymś z klawiszy został uszkodzony zaczep bądź gumowa zaślepka, możesz być pewien, że po wizycie w naszym serwisie Twój Macbook z powrotem będzie miał w 100% sprawną klawiaturę. Oprócz czyszczenia wierzchu topcase’a uzupełniamy wybrakowane klawisze, a także instalujemy nowe uchwyty w miejsce tych popękanych.

Stopki jak nowe!

Bez stopek dolnej obudowy Macbook chwieje się i ślizga po stole, poza tym wygląda nieestetycznie. Brak czarnych zaślepek zwiększa ryzyko pojawienia się rys na obudowie. Aby uniknąć tego typu problemów, w naszym serwisie uzupełnimy brakujące podkładki lub wymienimy uszkodzone stopki na nowe!

Diagnoza dysku twardego

Jeśli zostawiasz w naszym serwisie Macbooka z dyskiem SSD bądź HDD, możesz zlecić nam sprawdzenie kondycji nośnika pamięci. Przy pomocy specjalnych programów przeprowadzimy bezpłatną ekspertyzę, której wyniki przekażemy Ci przy odbiorze sprzętu. W trosce o bezpieczeństwo Twoich danych tego typu usługę wykonujemy tylko po otrzymaniu zgody Klienta, jednocześnie gwarantujemy, że pliki na zainstalowanym dysku nie są przez nas w żaden sposób przetwarzane.

Pomożemy!

Twoja satysfakcja to dla nas rzecz pierwszorzędna, dlatego chętnie odpowiemy na każde pytanie, z którym związana jest naprawa Macbooka, iPhone’a czy iPada. Skontaktuj się z nami i oddaj swój sprzęt w ręce profesjonalistów!

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
Powrót do wpisów