+48 531 511 531 serwis@wefix.pl
Oferta napraw

iPad

Serwis tabletów Apple iPad w Warszawie

Samodzielna naprawa iPada to niełatwe zadanie – oddaj sprzęt w ręce profesjonalistów – za Ciebie wymienimy stłuczony digitizer, uszkodzone LCD czy spuchniętą baterię. WiFi w Twoim iPadzie przestało działać? A może zalanie uszkodziło przyciski lub gniazdo ładowania? W miejsce uszkodzonych podzespołów zamontujemy nowe, oryginalne części, dzięki którym Twój iPad będzie w 100% sprawny.

naprawa i serwis tabletów iPad w Warszawie

Żyjemy w XXI wieku. W naszej cywilizacji posiadanie jednego urządzenia mobilnego należy praktycznie do przeszłości. Tak jak jeszcze kilkanaście lat temu, telefony komórkowe wypierały telefony stacjonarne, tak dziś niemalże każdy dysponuje smarfonem, tabletem, laptopem…

Profesjonalny serwis iPad’ów

Urządzenia mogą być nieco złośliwe. Firma Apple dokłada wszelkich starań, żeby użytkownicy byli w 100% zadowoleni z wyprodukowanych urządzeń. Ale czasami wina nie leży po stronie producenta. Żyjesz w pośpiechu i na pewno zdarzyło Ci się upuścić tablet z rąk. Małe dzieci również potrafią się takim sprzętem odpowiednio zaopiekować. Wylana zupka lub herbatka na wyświetlacz? Stłuczony digitizer lub powyginana obudowa? Brzmi jakoś znajomo. Przynajmniej teraz wiesz, że wypadki chodzą po ludziach i nie tylko Twoje dzieci lub Twoi bratankowie maczali w tym palce.

Dość już użalania się nad swoim losem. Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Przynajmniej dopóki ktoś nie wymyśli cudownego sposobu na „nie spadanie” cennych przedmiotów. Zanim jednak na Ziemi zapanuje brak grawitacji, zapoznaj się z naszą ofertą.  Nasz serwis tabletów WeFix zajmuje się potocznymi usterkami, takimi jak spuchnięta bateria, czy też uszkodzone gniazdo ładowania, bądź brak WiFi. Naprawę możesz zgłosić osobiście lub za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego, który znajduje się w zakładce „Wyślij Sprzęt”.

Kilka godzin czekania…

To chyba niedużo? Tak, dokładnie tyle trwa u nas naprawa tabletów apple. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się doprowadzić do tak sprawnego systemu napraw tabletów. Posiadamy stały dostęp do oryginalnych części. Dlatego nie marnujemy czasu, tak jak inne punkty serwisowe, na sprowadzanie potrzebnego podzespołu. U nas naprawa w ciągu jednego dnia roboczego pozwoli Ci na błyskawiczny odbiór swojego ukochanego iPada!

Ponadto sam decydujesz, w jaki sposób Twój tablet ma zostać naprawiony. Pewnie zapytasz teraz „jakim cudem?”. Oczywiście cuda pozostaw nam. Zacznijmy raczej od tego, że przyjeżdżasz do naszej siedziby serwisu w Warszawie ze swoim tabletem, lub wyślesz iPad’a zdalnie. Naszą rolą jest bezpłatne zidentyfikowanie problemu i wykonanie wstępnej wyceny naprawy. W ekspertyzie podajemy rozpoznanie usterki, po czym konsultujemy się z Tobą na temat ustalenia rozwiązania. Proponujemy wymianę części na nową, bądź naprawę uszkodzonego elementu. Rozumiemy wskaźniki ekonomiczne, którymi kierują się nasi Klienci, dlatego dajemy różne możliwości naprawy urządzeń mobilnych.

Zalanie tabletu, spuchnięta bateria i inne problemy serwisowe

To są jedne z najczęstszych przypadków, z jakimi się spotykamy na co dzień. Dlatego staramy się uświadamiać naszych Klientów, jak są one niebezpieczne dla ich urządzeń Nasz serwis tabletów WeFix precyzyjnie zajmuje się każdą wykrytą drobnostką. Dzięki temu istnieje możliwość zachowania oryginalnych podzespołów bez konieczności ich wymiany.

W przypadku zalania iPada zajmujemy się dokładnym czyszczeniem urządzenia, tak aby w środku nie pozostały żadne ślady płynu. W tym celu wykorzystujemy metody czyszczenia mechaniczne, jak i innowacyjne urządzenie służące do pozbywania się płynu przy pomocy ultradźwięków. Tablety naprawiamy od chwili ich pojawienia się na rynku. Dlatego możesz nam zaufać!