+48 531 511 531 serwis@wefix.pl
Oferta napraw

iPhone

Naprawa telefonów Apple

W ekspresowym tempie wymienimy większość drobnych podzespołów, które wchodzą w skład telefonu iPhone – taśmę audio, gniazdo ładowania, baterię, taśmę home, głośnik, taśmę power i wiele innych drobnych elementów. Drażni Cię rysa na ekranie a może tylna obudowa wymaga wymiany – zostaw iPhone’a nam, a my przywrócimy mu doskonały wygląd!

naprawa i serwis telefonów GSM iPhone w Warszawie

Masz problem ze swoim smartfonem Apple? iPhone został zalany wodą, bądź coraz częściej zdarza mu się wyłączać podczas rozmowy? Oczywiście, tak nie może być! Kupiłeś to urządzenie mobilne za sporą sumę. Dlatego rozumiemy Twoje podirytowanie. Gwarantujemy błyskawiczną naprawę Twojego telefonu iPhone.

Nasz serwis iPhone WeFix w Warszawie już od wielu lat specjalizuje się w naprawie wszelkiego rodzaju urządzeń firmy Apple. Dlatego iPhone nie skrywa przed nami już żadnej tajemnicy. Poznaliśmy to urządzenie od podszewki. Dzięki czemu potrafimy pomóc naszym Klientom, nawet w najdziwniejszych sytuacjach. Zaczynamy od bezpłatnej ekspertyzy, która ma na celu zidentyfikowanie problemu. Niezależnie od tego, czy uszkodzone zostały takie podzespoły jak taśma, przycisk home, głośnik, czy też gniazdo ładowania. Posiadamy dostęp do oryginalnych części, przez co naprawa w naszym serwisie nie trwa kilku dni, a maksymalnie kilka godzin!

Serwis smartfonów niczym pogotowie

Zdarzają się problemy z telefonem, które Cię drażnią, ale odkładasz naprawę w nieskończoność, ponieważ urządzenie jeszcze w miarę normalnie funkcjonuje. Pojawiają się jednak sytuacje kiedy serwis smartfonów jest potrzebny od zaraz. Urządzenie zostało zalane wodą, bateria zaczęła szwankować, bądź iPhone z niewiadomych przyczyn nie chce się włączyć. Tutaj wymienić można jeszcze wiele przypadków, kiedy użytkownik telefonu pędzi do serwisu niczym karetka jadąca na sygnale. Choć smartfony są dość wytrzymałe, to jednak czasami upadek urządzenia bywa bardzo niefortunny. Bez naprawy nie będzie można się obejść.

Nasz serwis gsm w Warszawie większość napraw wykonuje niemalże „od ręki”. Inne problemy rozwiązywane są już po kilku godzinach. Możesz zatem spokojnie powierzyć nam swojego smartfona mając pewność, że w najbliższym czasie odzyskasz go z powrotem całkowicie sprawnego!

Naprawa iphone nie tylko osobiście

Nie masz czasu na to, żeby przyjechać ze swoim smartfonem do naszego serwisu telefonów GSM w Warszawie? Możesz nadać go do naprawy całkowicie zdalnie. W zakładce „Wyślij Sprzęt” znajdziesz formularz kontaktowy, w którym znajduje się seria okienek do wypełnienia. Cała procedura zajmie Ci dosłownie kilka minut. Zaoszczędzisz w ten sposób swój cenny czas. A czas to pieniądz! Skontaktujemy się z Tobą odnośnie wykrycia problemu, a także doinformowania się, jaka padnie z Twojej strony decyzja o naprawie. Jesteśmy przekonani, że zechcesz aby Twój sprzęt był naprawiany przez profesjonalistą znających urządzenia firmy Apple od podszewki.
Pamiętaj, że nie musisz się decydować na naprawę, a bezpłatnie przeprowadzona ekspertyza do niczego nie zobowiązuje.

Jak widzisz, nasz serwis telefonów Apple postawił przede wszystkim na innowacyjność, szybki kontakt z klientem, błyskawiczną naprawę i wieloletnie doświadczenie. Pamiętaj, że wszystkie procedury przeprowadzamy zgodnie z przepisami oraz dbałością o środowisko naturalne. Problematyczne i zużyte baterie utylizujemy zgodnie z wytycznymi. Ponadto sprawdzamy każdy detal Twojego iPhone’a, przed oddaniem go z naprawy.

Na Twoje specjalne życzenie zminimalizujemy koszty naprawy! To Ty decydujesz, czy wybierasz zakup nowych części, czy też naprawę tych, które zostały uszkodzone.