+48 531 511 531 serwis@wefix.pl
Oferta napraw

MacBook

Serwis komputerów i laptopów macbook

Nieważne, czy posiadasz nowy sprzęt, czy już od wielu lat cieszysz się działaniem starszego modelu laptopa. Naprawimy zarówno Macbooka z Retiną, każdy model Macbook Pro jak i pierwszego Macbooka Classic 13’’.

serwis i naprawa Apple Macbook

Decydując się na zakup laptopa, stajesz przed wyborem systemu operacyjnego. Twoje zainteresowanie pada na laptopy Apple, ale nie masz pewności jak poradzisz sobie jednak z nieco odmienną obsługą urządzenia. Ponadto chcesz mieć pewność, że w razie awarii znajdzie się ktoś, kto zna się na tym sprzęcie i będzie potrafił Ci pomóc.

Trafiłeś pod właściwy adres. Niezależnie od tego, jaki model Macbooka posiadasz, znajdziesz u nas wsparcie techniczne. Jesteś właścicielem starszego modelu, a może najnowszego z linii Macbook Pro? Nasz serwis Apple zajmie się każdym z nich, profesjonalnie podchodząc do każdego drobiazgu.

Doświadczenie i Wiedza

Nasz serwis apple zajmuje sprzętem firmy Apple Inc już od bardzo długiego czasu. Poza tym cały czas się doszkalamy, dlatego jesteśmy na bieżąco z każdą nowością, która wchodzi na rynek. Nasze spotkanie zacznie się od bezpłatnej ekspertyzy, na podstawie której określimy problem, a także opłacalność naprawy sprzętu Apple.

Z doświadczenia wiemy, że tylko oryginalne podzespoły mają rację bytu. Nie stosujemy żadnych zamienników oryginalnych komponentów, które skróciłyby żywot Twojego komputera. Jesteśmy odpowiedzialnym serwisem i robimy dla Twojego sprzętu wszystko, to co najlepsze!

Naprawa laptopów apple, czyli najczęstsze przypadki

Zalanie laptopa, usterka matrycy bądź płyty głównej, zarysowanie topcase oraz wiele innych, to najczęstsze powody odwiedzin właścicieli laptopów Apple w naszym serwisie.

Bez problemu wymienimy potrzebne komponenty w laptopie. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to wstawimy nową klawiaturę, dysk twardy bądź procesor. Pojawił się kłopot z kartą graficzną? Nie musisz jej od razu wymieniać, a tym bardziej martwić się o zakup nowego laptopa. Twój Macbook zostanie przez nas skutecznie reaktywowany pod każdym kątem.

Każdy model Macbook, niezależnie czy jest to Pro, Air, czy też Pro Retina, będzie u nas całkowicie bezpieczny. Doskonale znamy każdy z tych modeli, wiedząc jakie są ich słabe i mocne strony, na co należy uważać i na co powinno się zwrócić szczególną uwagę.

Błyskawiczna naprawa

Wiemy doskonale ile kosztował Cię ten wymarzony Macbook. Wiemy również, że nie chcesz się z nim rozstawać na dłużej. Dlatego jako jeden z nielicznych serwisów zajmujących się naprawą komputerów Apple możemy zagwarantować błyskawiczne usunięcie problemu. Ponadto posiadamy dostęp do oryginalnych części. Nie musimy czekać długo na zamówiony podzespół, tak jak się często dzieje w innych serwisach. My oddajemy Ci naprawiony sprzęt, już nawet po kilku godzinach!

Martwisz się, że naprawa Twojego Macbooka Air będzie zbyt problematyczna? Tak Cię straszyli w pozostałych serwisach? Dla nas wymiana matrycy w tym modelu laptopa nie stanowi żadnego problemu. Każdy pozostały detal pozostanie nienaruszony. W naszym serwisie nie będziesz zobowiązany do wymiany całej klapy w swoim laptopie.

Naprawa laptopów w naszym serwisie przebiega w zupełności za porozumieniem z naszymi Klientami. Po otrzymaniu od nas bezpłatnej ekspertyzy sam decydujesz się, czy komputer ma być naprawiany, a jeśli tak, to dokładnie na jakich zasadach.