+48 531 511 531 serwis@wefix.pl

Jak szybko naładować iPhone’a?

Data publikacji: 25.09.2014

Za chwilę musisz wyjść do pracy lub na spotkanie, a tu okazuje się, że bateria w iPhonie domaga się zasilacza! Jak często zdarzyła Ci się taka sytuacja? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „za często“, sprawdź, jak szybko naładować iPhone’a!

Użyj zasilacza sieciowego

gniazdko2Ładowanie telefonu poprzez laptopa nie przyniesie tak dobrych efektów jak podłączenie smartphone‘a do tradycyjnego zasilacza sieciowego. Zamiennik takiej ładowarki można otrzymać nawet za 1,99zł, ale zdecydowanie odradzamy taki zakup. Taki zasilacz może uszkodzić telefon lub dawać bardzo słaby ładunek mocy. Zdecydowanie bezpieczniej jest  zostać przy sprawdzonym oryginalnym produkcie.


Włącz tryb samolotowy / Wyłącz telefon

tryb_samolotowy

Ograniczenie do absolutnego minimum funkcji telefonu pozwoli Ci szybko naładować iPhone’a. Włączenie „Airplane mode“ lub po prostu wyłączenie smartphone’a po podłączeniu go do ładowarki daje doskonałe efekty. Tryb samolotowy jest korzystniejszy o tyle, że w każdej chwili możesz zerknąć na zegarek, a także sprawdzić stan naładowania. Wyłączenie telefonu pozwala z kolei złapanie jeszcze kilku procent na wskaźniku baterii w krótkim czasie.

Zdejmij etui

temperatura_zasilania

 Zbyt wysoka temperatura wpływa niekorzystnie na prędkość zasilania. Według oficjalnych danych na stronie Apple, bateria naładuje się najszybciej przy około 22°C. Zatem, jeśli chcesz szybko naładować iPhone’a, nie kładź go w pobliżu grzejnika bądź innych źródeł ciepła. Warto również na czas zasilania zdjąć dodatkową obudowę.

 

Spraw sobie dodatkową baterię!

powerbank copy

Obudowa z dodatkową baterią to duże ułatwienie dla osób, które często przebywają w miejscach, gdzie nie ma możliwości naładowania telefonu. Dodatkowa bateria pozowli na dwa razy dłuższe korzystanie z iPhone’a, jednocześnie spełnia swoją rolę, jako zgrabne etui. Jeśli chcesz podarować swojemu iPhone’owi dodatkowe życie – zajrzyj tutaj!

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
Powrót do wpisów