+48 531 511 531 serwis@wefix.pl
Usługi

Pokoloruj Maca!

 

Z nowym rokiem ekipa weFix nie próżnuje! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy specjalny projekt, który pozwoli nadać Macbookowi indywidualny design i wyjątkowy kolor.

Macbook pomaranczowy

Jak to jest zrobione?

Każdą zewnętrzną część Macbooka poddajemy procesowi anodyzacji – polega on na wytworzeniu cienkiej warstwy tlenku. Zabieg ten pozwala uzyskać trwały i dowolny kolor na powierzchni aluminium. Taka technika barwienia jest wykorzystywana m.in. podczas produkcji iPhone’ów w wersji Space Gray czy Złoty.

Efekt jest zdecydowanie lepszy i trwalszy niż w wypadku malowania metalu. Codzienne użytkowanie sprzętu nie powoduje nieestetycznych przebarwień, a delikatna rysa nie „odsłania” pierwszej warstwy koloru.

Pokoloruj_maca

 Możliwości jest mnóstwo!

Nieważne, czy posiadasz starego Macbooka Pro, czy nową Retinę – każdy aluminiowy Mac może przybrać wybrany przez Ciebie design. Zielone skrzydło i żółty topcase? A może cały sprzęt zabarwiony na głęboką czerń? Efekt końcowy zależny jest tylko od Twojej wyobraźni.

Od wielu lat naprawiamy sprzęt firmy Apple, doskonale wiemy jak rozłożyć każdego Macbooka na części pierwsze. Zatem, decydując się na skorzystanie z naszej oferty, masz absolutną pewność, że działanie Twojego Macbooka nie zostanie w żaden sposób naruszone. Co więcej, w wypadku używanego sprzętu, proces barwienia pozbawi go rys powstałych przy codziennym użytkowaniu.

DSC_0188

Chcę to bardzo!

Jeśli chcesz, aby design Twojego „Jabłuszka” przybrał indywidualny akcent – skontaktuj się z nami. W zakładkach po lewej stronie odnajdziesz szczegółowe informacje dotyczące usługi Pokoloruj Maca.