+48 531 511 531 serwis@wefix.pl
Usługi

Dodatkowe informacje

Anodyzacja aluminium jest zaledwie jednym z kilku etapów całego procesu zmiany koloru Macbooka. Przed barwieniem aluminiowych elementów laptop musi zostać rozebrany na części pierwsze. Im nowszy model Maca, tym trudniejszy i bardziej pracochłonny to zabieg. Szczególną ostrożność musimy zachować podczas demontażu matrycy oraz delikatnej warstwy rozpraszającej podświetlenie. W wypadku takich serii jak Macbook Air czy Macbook Pro Retina drobny błąd może spowodować trwałe uszkodzenia w postaci prześwitów na monitorze.

W Macbookach Air oraz Retina klawiatura jest trwale przymocowana do topcase’a za pomocą nitów. W związku z tym, po skończonym procesie anodyzacji, montujemy nową, oryginalną i w 100% sprawną klawiaturę z roczną gwarancją jakości.

Mając na uwadze bezpieczeństwo i niezawodne działanie Twojego sprzętu, przywiązujemy ogromną wagę do profesjonalnego demontażu podzespołów. W wypadku najnowszych modeli Macbooka nie jest to łatwe zadanie, co potwierdzają opinie m.in. techników z popularnego portalu iFixit. Macbooki Pro Retina oceniane są jako jedne z najtrudniejszych laptopów pod względem demontażu. Na tę ocenę składają się m.in.: solidnie klejona bateria, matryca trwale zespolona z szybą, niezwykle delikatna warstwa rozpraszająca oraz klawiatura przymocowana na nity.

Macbook_naprawialnosc
Porównując trzy serie Macbooków (Pro Unibody, Air, Retina), wyraźnie widać, którą z nich można najszybciej i najłatwiej zdemontować na części pierwsze.