+48 531 511 531 serwis@wefix.pl

Uszkodzona ładowarka Macbooka

Data publikacji: 16.07.2014

Podłączasz zasilacz do Macbooka, ale lampka kontrolna nie sygnalizuje ładowania? Zanim zainwestujesz w nową ładowarkę, zastanów się nad naprawą uszkodzonego sprzętu.

uszkodzona_ładowarka

W większości przypadków usterce ulega kabel łączący kostkę zasilacza z komputerem. Wystarczy zatem zainstalować nowy kabel do ładowarki i z powrotem cieszyć się działającym sprzętem.

Niekiedy przewód „wyrabia się“ na tyle, że widoczne są przetarcia. Naprawa takiej ładowarki sprawi, że korzystanie z niej będzie w 100% bezpieczne. Koszt usługi serwisowej jest ponad trzykrotnie niższy niż cena nowego zasilacza w oficjalnym sklepie. Jednocześnie otrzymujesz 6-miesięczną gwarancję na nowy kabel zasilacza.

repair-magsafe

Skoro istnieje możliwość naprawy oryginalnego sprzętu, nie warto inwestować w zamienniki produktu Apple. Często zdarza się, że tego typu ładowarka wolniej ładuje baterię, szybko się psuje. Zamiennik może również spowodować uszkodzenie samego laptopa, np.: przepalenie gniazda Magsafe.

Wystarczy, że dostarczysz do nas uszkodzony zasilacz, a już po kilku godzinach możesz cieszyć się w 100% sprawną i oryginalną ładowarką. Po prostu skontaktuj się weFix!

Untitled-1

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter
Powrót do wpisów