Diagnoza iPhone

Czas naprawy Przybliżony czas naprawy 3 h

Diagnoza iphone przywróci Twój telefon do działania, jeśli:

iPhone nie uruchamia się, a Ty nie wiesz dlaczego,

nie masz pewności z jakiego powodu twój iPhone nie działa tak jak powinien,

chcesz kupić używany telefon i nie wiesz czy działa poprawnie.

Diagnoza iPhone

Jeśli Twój iPhone nie uruchamia się, a Ty nie wiesz czy to z powodu uszkodzonego wyświetlacza, czy software'u? A może przymierzasz się do kupna używanego telefonu i nie wiesz czy wszystko działa w nim poprawnie? Dzięki proponowanej przez WeFix diagnozie szybko i niedrogo rozwiążesz każdy problem, który dotyczy Twojego telefonu.

W cenie usługi: Cena tej usługi obejmuje szczegółową diagnostykę urządzenia, rzetelną ocenę skali problemu i w efekcie wycenę całej naprawy iPhone'a. Zanim zaczniemy cokolwiek naprawiać, najpierw poinformujemy Cię o możliwościach i ewentualnych kosztach naprawy. Tobie pozostawiamy decyzję, co dalej.

Szczegóły dotyczące naprawy: Bogate doświadczenie serwisantów WeFix, zastosowanie profesjonalnego sprzętu i narzędzi oraz dostęp do nowoczesnych technologii pozwoli na przeprowadzenie wszechstronnej analizy problemu, który dotyczy Twojego iPhone X. Oferta jest dedykowana m.in. klientom, którzy mają złożony problem i awarii uległo wiele komponentów. Nasza diagnoza pozwoli obniżyć koszty ewentualnych napraw. Jeśli zdecydujesz się na naprawę w serwisie weFix, wówczas usługa diagnozy będzie darmowa. Ponadto pamiętaj, że jednorazowa naprawa całości uszkodzeń będzie tańsza niż naprawianie kolejno poszczególnych elementów.

Jeśli urządzenie zostało zalane, jego diagnoza wiąże się z koniecznością przeprowadzenia dłuższej procedury, dlatego w takim przypadku prosimy o skorzystanie z opcji: "diagnoza po zalaniu".

Co wykonamy podczas tej diagnozy?

· Sprawdzimy poprawność działania wszystkich podzespołów.
· Zweryfikujemy oprogramowanie.
· Wycenimy ewentualną naprawę i ocenimy jej opłacalność.

Opis

Przybliżony czas naprawy
3 h