Naprawa płyty głównej iPhone 5

Naprawa płyty głównej przywróci Twój telefon do działania, jeśli:

iPhone nie włącza się,

jest zwarcie na płycie głównej,

telefon włącza się, ale nie wyświetla się obraz, bądź widok jest nieprawidłowy,

brak ładowania.

Naprawa płyty głównej iPhone 5

Płyta główna to najważniejszy element w Twoim iPhone 5. Łączy w sobie wiele układów i podzespołów, jest odpowiedzialna za prawidłowe działanie samego telefonu, jak i wbudowanych weń urządzeń dodatkowych. Ponieważ zarówno objawów, jak i przyczyn uszkodzenia płyty głównej może być wiele, dlatego w pierwszej kolejności zachęcamy do odwiedzenia weFix i skorzystania z opcji "diagnoza iPhone'a 5" lub "diagnoza po zalaniu". Pamiętaj, że jeśli zdecydujesz się na naprawę w serwisie WeFix, wówczas usługa diagnozy będzie darmowa.

W cenie usługi: Cena usługi obejmuje naprawę przedmiotowego modułu, profesjonalną instalację oraz gwarancję na wykonaną usługę.

Szczegóły dotyczące naprawy: Naprawa płyty głównej w iPhone 5 jest dosyć skomplikowanym procesem. Aby uzyskać dostęp do tego elementu, należy zdemontować najpierw wiele podzespołów, zaczynając od panelu przedniego, przez baterię, czy aparat, kończąc na rozłączeniu licznego okablowania podpiętego do płyty. Chcąc uniknąć przypadkowego uszkodzenia kolejnych układów, moduł ten podczas wszelkich napraw należy umieścić na antystatycznym podłożu. Naprawy na płycie głównej wymagają umiejętności lutowania na mikroelementach i znajomości zasad elektroniki, dlatego do tego typu reparacji należy podchodzić z dużą ostrożnością.

Co wykonamy podczas tej naprawy?

· Profesjonalnie usuniemy uszkodzoną część z urządzenia, naprawimy ją lub zainstalujemy.
· Twój iPhone zostanie w pełni sprawdzony przed naprawą w celu wykrycia innych, możliwych uszkodzeń.
· Przetestujemy Twój sprzęt po naprawie, jeszcze przed zwróceniem go do Ciebie.

Opis

Gwarancja
4 miesiące