Naprawa refabrykacja szybki wyświetlacza iPhone 8 Plus

Czas naprawy Przybliżony czas naprawy 3h

Wymiana szybki iPhone 8 Plus

Jeśli w Twoim iPhone 8 Plus przednia szybka jest porysowana, pęknięta lub silnie zabrudzona, za to masz nadal sprawny dotyk, działający wyświetlacz i matryca pokazuje prawidłowy obraz, wystarczy, że odwiedzisz weFix!. Mamy szybkie i tanie rozwiązanie Twojego problemu, być może bez konieczności wymiany całego przedniego zespołu wyświetlacza. 

W cenie usługi:

Cena tej usługi dla iPhone 8 Plus obejmuje wymianę samej szybki w modelu iPhone 8 Plus, profesjonalną instalację oraz gwarancję na wykonaną usługę.
Szczegóły dotyczące naprawy:
Moduł wyświetlacza w iPhone 8 Plus składa się z kilku komponentów: ekranu LCD, ekranu dotykowego, przedniej szyby i ramki mocującej. Wszystkie te części, na etapie montażu, są klejone przy użyciu profesjonalnych maszyn. Wymiana samej szybki wiąże się z zastosowaniem odpowiednich narzędzi oraz technologii pozwalającej rozpuścić klej, na który została wklejona w cały przedni panel. Ponowny montaż nowego elementu oznacza wgrzanie go w moduł, tak aby procesem podgrzewania nie uszkodzić innych komponentów ekranu LCD. Dlatego też tego typu naprawę należy wykonywać z dużą ostrożnością. 

Co wykonamy podczas tej naprawy?

·         Profesjonalnie usuniemy uszkodzoną część z urządzenia, naprawimy ją lub zainstalujemy. 

·         Twój iPhone zostanie w pełni sprawdzony przed naprawą w celu wykrycia innych, możliwych uszkodzeń.

·         Przetestujemy Twój sprzęt po naprawie, jeszcze przed zwróceniem go do Ciebie.

Opis

Przybliżony czas naprawy
3h
Gwarancja
6 miesięcy
Typ usterki
Uszkodzony LCD