Diagnoza iPad

Czas naprawy Przybliżony czas naprawy 3h

Diagnoza iPada to dobre rozwiązanie w przypadku gdy:

tablet nie uruchamia się, a Ty nie wiesz dlaczego,

nie masz pewności z jakiego powodu twój iPad nie działa tak jak powinien,

chcesz kupić używany tablet i nie wiesz czy działa poprawnie.

Diagnoza iPad 

Jeśli Twój iPad nie uruchamia się, a Ty nie wiesz czy to z powodu uszkodzonego wyświetlacza, czy software'u? A może przymierzasz się do kupna używanego tabletu i nie wiesz czy wszystko działa w nim poprawnie? Dzięki proponowanej przez WeFix diagnozie szybko i niedrogo rozwiążesz każdy problem, który dotyczy Twojego iPad'a.

W cenie usługi: Cena tej usługi obejmuje szczegółową diagnostykę urządzenia, rzetelną ocenę skali problemu i w efekcie wycenę całej naprawy iPada. Zanim zaczniemy cokolwiek naprawiać, najpierw poinformujemy Cię o możliwościach i ewentualnych kosztach naprawy. Tobie pozostawiamy decyzję, co dalej.

Szczegóły dotyczące usługi: Bogate doświadczenie serwisantów WeFix, zastosowanie profesjonalnego sprzętu i narzędzi oraz dostęp do nowoczesnych technologii pozwoli na przeprowadzenie wszechstronnej analizy problemu, który dotyczy Twojego iPada. Oferta jest dedykowana m.in. Klientom, którzy mają złożony problem i awarii uległo wiele komponentów. Nasza diagnoza pozwoli obniżyć koszty ewentualnych napraw. Jeśli zdecydujesz się na naprawę w serwisie weFix, wówczas usługa diagnozy będzie darmowa. Ponadto pamiętaj, że jednorazowa naprawa całości uszkodzeń będzie tańsza niż naprawianie kolejno poszczególnych elementów.

Jeśli urządzenie zostało zalane, jego diagnoza wiąże się z koniecznością przeprowadzenia dłuższej procedury, dlatego w takim przypadku prosimy o skorzystanie z opcji: "diagnoza po zalaniu".

Co wykonamy podczas tej diagnozy?

· Sprawdzimy poprawność działania wszystkich podzespołów.
· Zweryfikujemy oprogramowanie.
· Wycenimy ewentualną naprawę i ocenimy jej opłacalność.

Opis

Przybliżony czas naprawy
3h