Naprawa przycisku Home iPad Mini 2

Czas naprawy Przybliżony czas naprawy 1h

Naprawa przycisku Home przywróci Twój iPad do działania, jeśli:

przycisk Home nie reaguje na nacisk lub reaguje wybiórczo,

brak możliwości powrotu do menu,

klawisz Home zacina się,

iPad nie chce się odblokować.

Naprawa przycisku Home iPad Mini 2

Twój przycisk Home zacina się i nie masz możliwości powrotu do menu? Lub co gorsza, przez źle działający przycisk Home nie możesz w ogóle odblokować swojego iPad'a? Jeśli potrzebujesz szybkiej i niedrogiej porady w kwestii rozwiązania tego problemu, zapraszamy do WeFix! 

W cenie usługi: Cena tej usługi obejmuje naprawę lub wymianę przycisku Home w modelu iPad Mini 2, profesjonalną instalację oraz gwarancję na wykonaną usługę.

Szczegóły dotyczące naprawy: Przycisk Home jest ściśle zintegrowany z modułem ekranu LCD. Moduł samego przycisku Home w iPadzie jest stabilnie przymocowany do panelu przedniego. Naprawa klawisza "Początek" wiąże się z koniecznością demontażu przedniego panelu, klejonego do aluminiowego korpusu. Dlatego też tego typu naprawę należy przeprowadzać z dużą ostrożnością. 

Uwaga - w wypadku konieczności wymiany taśmy home mogą pojawić się problemy z poprawnym funkcjonowaniem funkcji wygaszania przy użyciu etui smartcover. Jest to spowodowane faktem, iż elektronika oryginalnej taśmy home jest powiązana z płytą główną urządzenia. Jeśli w Twoim urządzeniu istnieje ryzyko wystąpienia takich konsekwencji, powiadomimy Cię o tym przed zakończeniem serwisu.

Co wykonamy podczas tej naprawy?

· Profesjonalnie usuniemy uszkodzoną część z urządzenia, naprawimy ją lub zainstalujemy nową.
· Twój iPad zostanie w pełni sprawdzony przed naprawą w celu wykrycia innych, możliwych uszkodzeń.
· Przetestujemy Twój sprzęt po naprawie, a przed zwróceniem go do Ciebie.

Opis

Przybliżony czas naprawy
1h
Gwarancja
12 miesięcy
Typ usterki
Touch ID / Home Button