Diagnoza Macbook

Czas naprawy Przybliżony czas naprawy 3h

Diagnoza to idealne rozwiązanie, jeśli: 

laptop nie uruchamia się, a Ty nie wiesz dlaczego,

nie masz pewności z jakiego powodu Twój Macbook nie działa tak jak powinien,

chcesz kupić używanego Macbooka i nie wiesz czy działa poprawnie.

Diagnoza Macbook

Jeśli Twój Macbook nie uruchamia się, a Ty nie wiesz czy to z powodu uszkodzonej baterii, płyty głównej, czy software'u? A może przymierzasz się do kupna używanego laptopa i nie wiesz, czy wszystko działa w nim poprawnie? Dzięki proponowanej przez weFix diagnozie szybko i niedrogo rozwiążesz każdy problem, który dotyczy Twojego Macbooka. 

W cenie usługi: Cena tej usługi dla Macbook obejmuje szczegółową diagnostykę urządzenia, rzetelną ocenę skali problemu i w efekcie wycenę całej naprawy Macbooka. Zanim zaczniemy cokolwiek naprawiać, najpierw poinformujemy Cię o możliwościach i ewentualnych kosztach naprawy. Tobie pozostawiamy decyzję, co dalej. 

Szczegóły dotyczące naprawy: Bogate doświadczenie serwisantów weFix, zastosowanie profesjonalnego sprzętu i narzędzi oraz dostęp do nowoczesnych technologii pozwoli na przeprowadzenie wszechstronnej analizy problemu, który dotyczy Twojego Macbooka. Oferta jest dedykowana m.in. Klientom, którzy mają złożony problem i awarii uległo wiele podzespołów. Nasza diagnoza pozwoli obniżyć koszty ewentualnych napraw. Jeśli zdecydujesz się na naprawę w serwisie weFix, wówczas usługa diagnozy będzie darmowa. Ponadto pamiętaj, że jednorazowa naprawa całości uszkodzeń będzie tańsza niż naprawianie kolejno poszczególnych elementów. Jeśli urządzenie zostało zalane, jego diagnoza wiąże się z koniecznością przeprowadzenia dłuższej procedury, dlatego w takim przypadku prosimy o skorzystanie z opcji: "diagnoza po zalaniu". 

Co wykonamy podczas tej diagnozy?

· Sprawdzimy poprawność działania wszystkich podzespołów.
· Zweryfikujemy oprogramowanie.
· Wycenimy ewentualną naprawę i ocenimy jej opłacalność.

Opis

Przybliżony czas naprawy
3h