Wymiana modułu WiFi Bluetooth Macbook Pro Unibody 15"

Czas naprawy Przybliżony czas naprawy 1h

Diagnoza po zalaniu przywróci Twojego Macbooka do działania, jeśli:

laptop został zalany, zamókł,

Macbook nie działa, nie włącza się,

laptop dostał wilgoci,

na urządzenie wylała się woda / ciecz / sok.

Diagnoza po zalaniu Macbook Pro Unibody 15"

Wbrew temu, co się powszechnie uważa, zalany laptop może zostać reaktywowany i może Ci jeszcze posłużyć przez lata. Zamoczenie Macbooka wcale nie musi oznaczać jego końca. Jeśli potrzebujesz szybkiego i niedrogiego rozwiązania Twojego problemu, wystarczy odwiedzić weFix i zlecić nam diagnozę. 

W cenie usługi: Cena tej usługi dla Macbook Pro Unibody 15" obejmuje szczegółową diagnozę zalanego modelu, kompletne rozebranie urządzenia, specjalną weryfikację płyty głównej. Zanim zaczniemy cokolwiek naprawiać, najpierw poinformujemy Cię o możliwościach i ewentualnych kosztach naprawy Twojego Macbooka Pro Unibody 15". To Ty zdecydujesz, co dalej. 

Szczegóły dotyczące naprawy: Bogate doświadczenie serwisantów weFix, zastosowanie profesjonalnego sprzętu i narzędzi pozwoli na przeprowadzenie szczegółowej diagnozy zalanego Macbooka, rzetelną ocenę skali zniszczeń i w efekcie wycenę całej naprawy. Nasza diagnoza pozwoli obniżyć koszty ewentualnych napraw. Jeśli zdecydujesz się na naprawę w serwisie weFix wówczas usługa diagnozy będzie darmowa. Ponadto pamiętaj, że jednorazowa naprawa całości uszkodzeń finalnie okaże się tańsza, niż naprawianie kolejno poszczególnych elementów. 

Co wykonamy podczas tej diagnozy?

· Profesjonalnie rozbierzemy całego Macbooka i przeprowadzimy specjalną weryfikację płyty głównej.
· Sprawdzimy poprawność działania wszystkich podzespołów i zweryfikujemy oprogramowanie.
· Wycenimy ewentualną naprawę i ocenimy jej opłacalność.

Opis

Przybliżony czas naprawy
1h
Gwarancja
12 miesięcy