Naprawa oprogramowania Macbook

Naprawa oprogramowania przywróci Twojego Macbooka do działania, jeśli:

software nie działa poprawnie, Macbook często się zawiesza,

pojawiają się błędy w działaniu aplikacji, np. iTunes, Safari, App Store przy włączaniu,

laptop zawiesza się na logo Apple,

często programy na Twoim Macbooku nie odpowiadają.

Naprawa oprogramowania Macbook

Jeśli wydaje Ci się, że Twój Macbook ma uszkodzony software, zbyt powolnie działa, lub nie wszystkie aplikacje wbudowane chcą się włączać, to prawdopodobnie czas na reinstalację lub przywrócenie systemu. Jeśli potrzebujesz szybkiego i niedrogiego rozwiązania, jak naprawić tego typu usterkę, wystarczy odwiedzić weFix! 

W cenie usługi: Cena tej usługi dla Macbook obejmuje naprawę oprogramowania, profesjonalną instalację oraz diagnozę poprawności działania po wykonaniu usługi. 

Szczegóły dotyczące naprawy: Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników Macbooka zajmujemy się również naprawianiem błędów systemowych, usuwaniem problemów z oprogramowaniem, z aplikacjami, czy optymalizacją systemu. Należy pamiętać, że reinstalacja systemu, czy naprawa oprogramowania spowoduje usunięcie wszystkich danych i ustawień prywatnych. Przed oddaniem laptopa do naprawy upewnij się, że masz wyłączoną funkcję FileVault oraz wykonaną kopię zapasową i znajduje się na niej wszystko, co jest Ci niezbędne do optymalnego korzystania w przyszłości z Twojego Macbooka. 

Co wykonamy podczas tej naprawy?

· Profesjonalnie usuniemy uszkodzoną część software'u, naprawimy go lub zainstalujemy.
· Twój Macbook zostanie w pełni sprawdzony przed naprawą w celu wykrycia innych, możliwych uszkodzeń.
· Przetestujemy Twój sprzęt po naprawie, jeszcze przed zwróceniem go do Ciebie.