Instalacja systemu Macbook Pro Unibody 15"

Instalacja systemu przywróci Twojego Macbooka do działania, jeśli:

ponowna instalacja jest Ci potrzebna do przygotowania Macbooka do sprzedaży,

chcesz zmienić zainstalowany obecnie system,

narzędzie dyskowe wykryło problemy wymagające naprawy,

system zawiesza się na logo.

Instalacja systemu Macbook Pro Unibody 15"

Wydaje Ci się, że system w Twoim Macbooku Pro Unibody 15" nie działa poprawnie? A może chcesz zmienić dotychczasowy system zainstalowany na Twoim laptopie Mac lub chcesz przygotować go do sprzedaży? Jeśli potrzebujesz szybkiego i niedrogiego rozwiązania, jak naprawić tego typu usterkę, wystarczy odwiedzić weFix! 

W cenie usługi: Cena tej usługi dla Macbook Pro Unibody 15" obejmuje profesjonalną instalację systemu w modelu Macbook Pro Unibody 15" oraz diagnozę poprawności działania po wykonaniu usługi. 

Szczegóły dotyczące naprawy: Systemem operacyjnym dedykowanym dla Macbooka Pro Unibody 15" jest macOS. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników zajmujemy się ponowną instalacją systemu macOS wraz z wcześniejszym formatowaniem dysków. Należy pamiętać, że ponowna instalacja systemu spowoduje usunięcie wszystkich danych i ustawień prywatnych. Przed oddaniem laptopa do naprawy upewnij się, że masz wyłączoną funkcję FileVault oraz wykonaną kopię zapasową ważnych plików i dokumentów, które będą potrzebne Ci w przyszłości. 

Co wykonamy podczas tej naprawy?

· Profesjonalnie usuniemy poprzedni system i zainstalujemy ponownie nowy.
· Twój Macbook zostanie w pełni sprawdzony przed naprawą w celu wykrycia innych, możliwych uszkodzeń.
· Przetestujemy Twój sprzęt po naprawie, jeszcze przed zwróceniem go do Ciebie.