Wymiana obudowy Topcase Macbook Pro Unibody 15"

Czas naprawy Przybliżony czas naprawy 2h

Wymiana topcase'a przywróci Twojego Macbooka do pełnej sprawności, jeśli:

urządzenie zostało mocno zalane,

stara obudowa jest powyginana lub porysowana,

wejścia do portów są zniekształcone,

nie działa klawiatura lub jej podświetlenie.

Wymiana obudowy Topcase Macbook Pro Unibody 15''

Poważny upadek laptopa może spowodować uszkodzenie topcase'a. Wygięty topcase Macbooka uniemożliwia poprawne zamknięcie urządzenia, tym samym zwiększając ryzyko zniszczenia pozostałych podzespołów. Jeśli potrzebujesz szybkiego i niedrogiego rozwiązania, jak naprawić tego typu usterkę, wystarczy odwiedzić WeFix! 

W cenie usługi: Cena tej usługi dla Macbook Pro Unibody 15'' obejmuje wymianę topcase'a w modelu Macbook Pro Unibody 15'', profesjonalną instalację oraz gwarancję na wykonaną usługę. 

Szczegóły dotyczące naprawy: W topcase na trwale zamontowana jest klawiatura. Dlatego przy wymianie tego podzespołu otrzymujesz nie tylko nową aluminiową obudowę, lecz kompletny, doskonale scalony element.

Jeżeli topcase jest wygięty, a Tobie nie zależy na idealnym wyglądzie, a jedynie funkcjonalności sprzętu - skontaktuj się z nami, w celu umówienia indywidualnych warunków naprawy.

Uwaga - jeśli decydujesz się na wymianę topcase'a z powodu ponieważ klawiatura w Macbooku jest zalana - wybierz opcję "Diagnoza po zalaniu". Dzięki temu nasz serwis automatycznie sprawdzi funkcjonalność pozostałych podzespołów, które mogły ulec uszkodzeniu przy kontakcie z cieczą. Warto pamiętać, że skutki zalania uwidaczniają się często dopiero po pewnym czasie,a nie od razu po zaistniałym wypadku.

Co wykonamy podczas tej naprawy?

· Profesjonalnie usuniemy uszkodzoną część z urządzenia, naprawimy ją lub zainstalujemy nową.
· Twój Macbook zostanie w pełni sprawdzony przed naprawą w celu wykrycia innych uszkodzeń, jakie może mieć.
· Przetestujemy Twój sprzęt po naprawie, a przed zwróceniem go do Ciebie.

Opis

Przybliżony czas naprawy
2h
Gwarancja
12 miesięcy