Wymiana klawiatury Macbook Pro Retina 13" 2015

Czas naprawy Przybliżony czas naprawy 2h

Wymiana klawiatury przywróci Twojego Macbooka do działania, jeśli:

klawisze przycinają się,

klawiatura nie reaguje na Twoje komendy,

mocowania klawiszy są uszkodzone.

Wymiana klawiatury Macbook Pro Retina 13" 2015

Zniszczone lub przycinające się klawisze mogą spowodować poważną frustrację podczas pracy na laptopie. Aby zaoszczędzić swoje nerwy i szybko uporać się z tym problemem, wystarczy odwiedzić WeFix! 

W cenie usługi: Cena tej usługi dla Macbook Pro Retina 13" 2015 obejmuje wymianę klawiatury w modelu Macbook Pro Retina 13'' 2015, profesjonalną instalację oraz gwarancję na wykonaną usługę. 

Szczegóły dotyczące naprawy: Klawiatura jest na trwale przymocowana do aluminiowej obudowy urządzenia. Wymiana samej klawiatury (nie całego topcase'a!) niesie ze sobą niższy koszt wynikający z ceny podzespołów. Jednocześnie jednak naprawa staje się bardziej pracochłonna i wymaga poświęcenia więcej czasu.

Jeżeli chcesz wymienić klawiaturę z powodu innego układu klawiszy, natomiast komputer jest w 100% sprawny - skontaktuj się z nami. Umówimy z Tobą indywidualne warunki takiego serwisu, a Ty zaoszczędzisz pieniądze!

Uwaga - jeśli decydujesz się na wymianę klawiatury z powodu zalania - wybierz opcję "Diagnoza po zalaniu". Dzięki temu nasz serwis automatycznie sprawdzi funkcjonalność pozostałych podzespołów, które mogły ulec uszkodzeniu przy kontakcie z cieczą. Warto pamiętać, że skutki zalania uwidaczniają się często dopiero po pewnym czasie, a nie od razu po zaistniałym wypadku.

Co wykonamy podczas tej naprawy?

· Profesjonalnie usuniemy uszkodzoną część z urządzenia, naprawimy ją lub zainstalujemy nową.
· Twój Macbook zostanie w pełni sprawdzony przed naprawą w celu wykrycia innych uszkodzeń, jakie może mieć.
· Przetestujemy Twój sprzęt po naprawie, a przed zwróceniem go do Ciebie.

Opis

Przybliżony czas naprawy
2h
Gwarancja
12 miesięcy