Obsługa serwisowa firm

Obsługa serwisowa firm

Wieloletnie doświadczenie oraz słuchanie potrzeb i problemów naszych klientów zarówno firmowych, jak i korporacyjnych zaowocowały stworzeniem bardzo sprawnego modelu współpracy B2B. Atrakcyjna oferta oraz elastyczny model współpracy, jest tym czego w dzisiejszych czasach oczekują od nas nasi partnerzy, a my im to dostarczamy. Dzięki temu nie będziesz musiał angażować wielu pionów, szczebli decyzyjnych czy działów prawnych!

Elastycznie Nie musisz się martwić o wielkość Twojej firmy. Z WeFix masz pewność, że będziesz potraktowany z tej samej pozycji. Patrzymy i rozpatrujemy Twój problem indywidualnie.

Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce i odebrać urządzenie wymagające naprawy w ciągu jednego dnia roboczego. Dla klientów z Warszawy mamy możliwość skorzystania z kuriera miejskiego lub nasz pracownik sam przyjedzie do klienta.
Ekspresowo Jeśli szukasz ekspresowego serwisu w Warszawie to dobrze trafiłeś. Zespół wykwalifikowanych serwisantów jest w stanie szybko rozwiązać niemal każdy problem.

Po zakończeniu naprawy system wysyła automatycznie powiadomienie do klienta, a kurier niezwłocznie pokaże się po paczkę. Dzięki współpracy z najlepszymi przewoźnikami, którzy zapewniają bezpieczne przesyłki, możesz być pewien, że naprawiony sprzęt dotrze na czas i znowu stanie się narzędziem Twojej pracy.
Bezproblemowo Żadna usterka nie jest nam straszna! Podejmujemy się każdej naprawy niezależnie od rodzaju i rozmiary usterki. W celu zachowania najwyższej jakości działania Twojego sprzętu korzystamy wyłącznie z oryginalnych podzespołów. Dzięki temu Twój sprzęt odzyska jakość i komfort użytkowania charakterystyczny dla początkowego momentu działania.

Każdy naprawiony produkt jest testowany przez doświadczonego serwisanta w celu wykrycia ewentualnych błędów. Wszystko po to, aby nasi klienci biznesowi otrzymali sprzęt pozbawiony jakichkolwiek wad.
Oferta skrojona na miarę Twoich potrzeb Jesteśmy po to, aby Ci pomóc! Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia. Zaufaj naszym przedstawicielom, którzy zaproponują Ci ofertę skrojoną na miarę Twoich indywidualnych potrzeb. Dołożymy wszelkich starań, aby efekty naszych działań przełożyły się na sukces Twojego biznesu!
Jakie są korzyści współpracy B2B? Z każdym klientem podpisujemy umowę współpracy dostarczoną przez WeFix lub zaproponowaną przez klienta
Za wykonanie naprawy wystawiamy faktury VAT z uzgodnionym wcześniej terminem płatności
Zajmujemy się kompletowaniem wymaganych dokumentów dodatkowych
Podpisujemy umowę NDA zgodnie ze wzorem dostarczonym przez klienta lub wzorem WeFix z możliwością naniesienia własnych poprawek
Gwarantujemy stałe ceny naprawy i atrakcyjne rabaty
Dbamy o wysoki standard każdej naprawy
Umożliwiamy ustalenie warunków umowy SLA
Zapewniamy opiekę dedykowanego technika do obsługi firmy partnera
Każdy klient otrzyma od nas dedykowany adres e-mail do kontaktu 24/7