Elektronika przemysłowa

Elektronika przemysłowa

Każda dziedzina pracy wymaga fachowego podejścia i zaangażowania. Dotyczy to również naprawy specjalistycznej elektroniki przemysłowej. Oferujemy szybkie znalezienie przyczyny wystąpienia awarii i usunięcie usterki, która ma bezpośredni wpływ na ciągłość i bezpieczeństwo produkcji. Pomagamy w rozwiązywaniu problemów technicznych poprzez naprawy elektroniki przemysłowej w zakładzie klienta.

Wszechstronny zakres usług W serwisie WeFix pracują osoby z bardzo dużym doświadczeniem. Są to ludzie z pasją, którzy dążą do perfekcji w tym co robią, aby oferować usługi na jeszcze wyższym poziomie! Posiadamy odpowiednie kompetencje i specjalistyczne sprzęty, które zapewniają wysoki poziom usług przy skomplikowanych naprawach urządzeń lub całych systemów.

Naszą specjalnością jest naprawa falowników, paneli operatorskich, układów sterowania, wtryskarek i robotów. Warsztat wyspecjalizowany w serwisie automatyki przemysłowej oferuje ich kompletny serwis, zapewnia pełny test i przywrócenie pierwotnej funkcjonalności. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!
Profesjonalizm Od wielu lat świadczymy usługi na rynku elektroniki przemysłowej. To wystarczająco długo, aby zgromadzić najwyższej jakości sprzęt służący do diagnostyki i naprawy elektroniki dla przemysłu, w który wciąż inwestujemy. Podczas skomplikowanych napraw wykorzystujemy między innymi…!!!!! Dzięki temu możemy uzyskać najwyższą skuteczność przeprowadzonych napraw.
Szybki serwis Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak duże koszty ponosisz podczas awarii sprzętu. Dlatego też wychodzimy naprzeciw naszym partnerom i nie zwlekamy z naprawą – naprawimy Twój sprzęt w stosunkowo krótkim czasie. Wykonywanie zamówień „na wczoraj” to dla nas codzienność.

Po zakończeniu naprawy otrzymasz powiadomienie o możliwości odbioru sprzętu w naszej placówce. Możesz też skorzystać z usługi kuriera, który dostarczy naprawiony sprzęt na czas na dowolny adres. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie unikalny system statusów, gdzie będziesz mógł sprawdzić stan gwarancji, aktualne informacje o stanie czy kosztach naprawy.
Gwarancja jakości naprawy Z nami możesz czuć się bezpiecznie! Wszystkie usterki usuwamy w naszym serwisie WeFix z największą starannością i dbałością o sprzęt, który klient powierza w nasze ręce. Dzięki temu mamy pewność, że nie wrócisz do nas z tym samym problemem i dajemy na to naszą gwarancję jakości. Poza tym nasze usługi są objęte okresem gwarancyjnym, którego czasu uzależniony jest od rodzaju świadczonej usługi.
Konserwacja zapobiegawcza Podczas naprawy uszkodzonej elektroniki przemysłowej wymieniane są nie tylko wadliwe komponenty. Zapobiegawczo zajmujemy się też wymianą części podatnych na uszkodzenia. Dzięki temu nie będziesz musiał martwić się o wystąpienie nowej usterki w przyszłości.

Wymiana komponentów zapobiega również wystąpieniu usterki w innych częściach, ograniczając w ten sposób ryzyko pojawienia się poważnej awarii elektroniki przemysłowej do minimum.