Elektronika medyczna

Elektronika medyczna

Doskonale wiemy, jak dużą rolę w opiece zdrowotnej odgrywa sprawna i precyzyjna aparatura medyczna. Czasem jednak urządzenia te ulegają awariom, którym jest w stanie sprostać nasza firma. Zajmujemy się profesjonalną naprawę sprzętu medycznego, który stanowi podstawowe wyposażenie szpitali, gabinetów lekarskich oraz rehabilitacyjnych. Serwis WeFix to najlepszy wybór, gdy Twój sprzęt potrzebuje natychmiastowej naprawy.

Rzetelność i profesjonalizm Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest zaufanie do firmy serwisowej, której powierza się sprzęt medyczny do naprawy. Dlatego WeFix gwarantuje, że naprawą aparatury medycznej w serwisie zajmują się doświadczeni i wykwalifikowani serwisanci, a rzetelność i profesjonalizm świadczonych usług potwierdzają liczne referencje od naszych dotychczasowych klientów.

Nie traktujemy naszej pracy jako obowiązku. Jest to przede wszystkim nasza pasja. Jesteśmy w stanie naprawić każdy rodzaj elektroniki medycznej niezależnie od marki i modelu. Taki stan rzeczy udało nam się uzyskać dzięki indywidualnemu podejściu do naprawianych urządzeń medycznych.
Oryginalne części zamienne Tylko oryginalne części zamienne gwarantują niezawodną pracę i wysoką wydajność urządzeń medycznych. Serwis WeFix zapewnia kompleksową naprawę rentgenów, tomografów, USG z wykorzystaniem sprawdzonych komponentów. Nasi dostawcy posiadają nowoczesne magazyny z częściami zamiennymi, dzięki czemu możemy bezpośrednio realizować zamówienie, zapewniając przy tym krótki czas naprawy aparatury medycznej.
Maksymalny komfort Nie musisz wychodzić z gabinetu lekarskiego czy szpitala, aby naprawić sprzęt medyczny. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu dla klientów, serwis WeFix posiada innowacyjny system zgłaszania usterek, dzięki któremu przedstawisz nam swój problem i wyślesz sprzęt kurierem. W tym celu możesz skorzystać z formularza online, za pomocą którego poinformujesz nas o modelu aparatury medycznej i rodzaju usterki. Dzięki temu oszczędzisz czas, przyspieszysz naprawę i zminimalizujesz czas wyłączenia urządzenia z bieżącego użycia w danej placówce.
Oszczędności Nie ulega wątpliwości, że naprawa aparatury medycznej w serwisie WeFix przyniesie Ci znaczące oszczędności finansowe. Co ważne, w wielu przypadkach usuwamy też wady fabryczne, które były przyczyną awarii sprzętu, co ostatecznie przekłada się na długą i bezawaryjną pracę urządzenia medycznego.
Bezpieczeństwo Dbamy o bezpieczeństwo pracy, dlatego też każdy sprzęt medyczny jest poddawany testom przy wykorzystaniu specjalistycznych urządzeń. Serwis WeFix wraz z aparaturą dostarczy kompletny protokół bezpieczeństwa urządzeń medycznych według norm europejskich. Ale nie wierz na słowo. Po prostu pozwól nam naprawić Twój sprzęt i przekonaj się o tym.
Jasne zasady Żadnych gwiazdek i ukrytych zapisów. Stawiamy na uczciwe i przejrzyste zasady, które mogą potwierdzić nasi klienci.