O Nas

WeFix to pogwarancyjny serwis Apple oraz innych urządzeń z zakresu elektroniki użytkowej. Stawiamy przede wszystkim na Twoją satysfakcję, dlatego naprawiamy szybko, dbając nie tylko o prawidłowe działanie, ale również o zachowanie idealnego wyglądu urządzenia.

Jeśli potrzebny Ci jest ekspresowy serwis smartphone'ów w Warszawie - doskonale trafiłeś - błyskawicznie naprawiamy typowe usterki, np.: wymiana LCD, bądź wymiana baterii.

Specjalizujemy się także w skomplikowanych naprawach - telefon po zalaniu lub laptop po zwarciu - takie urządzenia również przywracamy do życia!

Chcesz skorzystać z naszych usług bez konieczności wizyty w serwisie? Nie ma najmniejszego problemu - nasz kurier odbierze sprzęt do naprawy, a potem dostarczy pod dowolny adres.

Chętnie służymy pomocą – staramy się jak najdokładniej odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące naprawy dowolnego sprzętu. Jeżeli nie jesteś do końca pewien, czy serwis Twojego sprzętu jest opłacalny – oddaj go nam, a my przeprowadzimy bezpłatną diagnozę.

Aby Twój sprzęt zachował najwyższą jakość działania, korzystamy przede wszystkim podzespołów najwyższej jakości.

To wszystko byłoby jednak mało istotne, gdyby nie jedna najważniejsza cecha, która charakteryzuje nasz zespół: z pasją i ogromnym zaangażowaniem podchodzimy do naszej pracy i po prostu lubimy to, co robimy.