Naprawa telefonów

Naprawa telefonów

Telefon staje się dla nas jednym z najważniejszych urządzeń w codziennym życiu. Mamy w nim wszystko, od kontaktów do znajomych, współpracowników. Przez zdjęcia i filmy, do harmonogramu naszego dnia. Dzisiaj nie musimy korzystać już tylko ze standardowych połączeń telefonicznych i wiadomości. Mnogość komunikatorów tekstowych i audiowizualnych zapewnia nie tylko doskonałą jakość połączenia. Ale umożliwia przesyłanie dowolnych plików. Wystarczy połączenie z internetem, by móc skontaktować się z dowolną osobą na świecie. Lecz nawet one nie pracują bezawaryjnie. Naprawa telefonów często wiąże się z niemałymi kosztami. Dlatego warto postawić na sprawdzony serwis, który zrobi to raz, a dobrze.

Serwis telefonów WeFix oferuje szereg usług. Od standardowego czyszczenia telefonu, przez wymianę wyświetlacza, czy baterii, po naprawę zalanego urządzenia. Dzięki usłudze Door 2 Door, ma możliwość bezpośredniego odbioru zepsutego telefonu od klienta i natychmiastowej naprawy. Wykonaj jeden telefon i zobacz, że naprawdę warto. A dostępny cennik usług pozwoli wycenić czas i pieniądze potrzebne na naprawę.

Naprawa telefonów Door 2 Door

Jeszcze nie tak dawno firmy przewozowe kojarzyły się tylko i wyłącznie z dostarczaniem paczek. Jednak dziś nie obsługują jedynie internetowych sklepów. Każdy może nadać i odebrać przesyłkę. Z tej szansy skorzystał również niejeden serwis telefonów. Dzięki usłudze Door 2 Door jest w stanie, za pomocą kuriera, odebrać uszkodzony telefon z dowolnego miejsca w Polsce. Następnie po dostarczeniu, naprawić go w maksymalnie krótkim czasie i odesłać do właściciela. Usługa ta znacznie ułatwia proces naprawy niestandardowych urządzeń. Często lokalne serwisy nie mają potrzebnych części, a telefon jest nam potrzebny na już. Wtedy warto odesłać nasze urządzenie do profesjonalnego serwisu takiego, jak WeFix i nie martwić się o to, że naprawa telefonów zajmuje długie tygodnie.

Gdy telefon pracuje krócej niż powinien

Jeszcze nie tak dawno używaliśmy telefonów, który były w stanie wytrzymać nawet kilkanaście dni bez ładowania. Dzięki ograniczeniu funkcji do minimum, jego bateria przy niskiej pojemności, dawała bardzo duży czas użytkowania. Dzisiaj funkcja telefonu daleko odbiega od pierwotnej. Smartphone, wyposażone są nie tylko w wysokiej rozdzielczości aparaty, ale również różnego rodzaju czujniki, często nie są w stanie wytrzymać pełnego dnia. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że nie ma ona wystarczającej pojemności. Jeśli używamy smartphone dłużej niż rok możemy zauważyć, że przy tej samej intensywności, czas działania spada. Jeśli jest już na krytycznym poziomie, należy wymienić baterię. Profesjonalny serwis nie tylko dopasuje odpowiedni model, ale i zastosuje najlepszej jakości zamiennik, oraz dopasuje pojemność do twoich potrzeb.

Zalany telefon oddaj w ręce specjalistów

Naprawa telefonów, które zostały zalane jest problematyczna. Często widoczne na pierwszy rzut oka uszkodzenia nie są tymi, które powodują, że telefon nie chce się uruchomić. Ze względu na skomplikowany proces naprawy niewiele serwisów w Polsce oferuje tą usługę. WeFix jest jednym z nich. Naprawa telefonów, zalanych w różnych okolicznościach wymagają całkowitego demontażu. A co za tym idzie umiejętności i wiedzy, które posiadają nasi serwisanci. Nie tylko oczyszczą płytę główną telefonu z zanieczyszczeń i śladów korozji. Dzięki ultradźwiękom będzie wyglądać, jak nowa. Wymienią również wszystkie uszkodzone podzespoły. Telefon w idealnym stanie trafi do właściciela.

Pęknięta szybka? Teraz to nie problem

Pewnie każdemu zdarzyło się przynajmniej raz uszkodzić szybkę w telefonie. Najczęściej uszkodzony w ten sposób smartphone nie trafi na funkcjonalności. Bez względu na okoliczności, w jakich do tego doszło, nie musi to się łączyć z wymianą całego wyświetlacza. Jednak korzystanie z niego staje się dosyć niewygodne. Naprawa telefonów polega jedynie na wymianie uszkodzonej części. Jednak to nie takie proste, jakby się mogło wydawać. Wymaga rozkręcenia obudowy, co już samo w sobie, w pewnych modelach może być dużym problemem. Następnie należy dostać się do szybki odłączając poszczególne podzespoły. Ryzyko uszkodzenia dla niewprawnego, domowego serwisanta jest dość duże. Dlatego warto oddać telefon do profesjonalnego serwisu i mieć pewność, że nie dojdzie do niepotrzebnych uszkodzeń, które powiększą koszty naprawy.

A jeśli to coś więcej, niż szybka

Dzisiejsze telefony są bardziej czułe na uszkodzenia niż kiedykolwiek wcześniej. Dotykowe wyświetlacze o dużej powierzchni bardzo łatwo uszkodzić. Czasem wystarczy uderzenie o jakikolwiek twardy element, by pojawiło się widoczne pęknięcie. Taki wyświetlacz nie nadaje się już do użytku i należy go wymienić. Jeśli to popularny model smartfona, nie będzie problemu z dostępnością. Jednak, gdy używamy rzadziej spotykany telefon, może być to problematyczne. Naprawa telefonów w lokalnych serwisach często wymaga ściągania części z drugiej części Polski. W profesjonalnych serwisach takich, jak WeFix, nie stanowi to problemu. Dostęp do części do setek modeli mamy od ręki, dzięki czemu naprawa telefonów nie zajmuje nam więcej, niż to konieczne.

Dzięki nowym technologiom, potrafimy zamknąć wszystkie najpotrzebniejsze funkcje w małym urządzeniu, które mieści się w kieszeni. Jednak nie jest ono pozbawione wad. Czasem wystarczy chwila nieuwagi, by upadek nawet z niewielkiej wysokości, pozbawił naszego smartphone całej funkcjonalności. Lecz pozwoliło to również rozwinąć skrzydła serwisom, dla których naprawa telefonów to podstawa funkcjonowania. Dzięki dodatkowym usługom takim, jak Door 2 Door, czy WeFix Go, nie musisz szukać naszego serwisu na mapie. Wystarczy, że zgłosisz chęć naprawy, a sami zgłosimy się po uszkodzone urządzenie. Możesz odwiedzić również punkt naprawy telefonów i osobiście dostarczyć nieprawidłowo działający sprzęt.