Serwis iPad

Serwis iPad

Tablety marki Apple są urządzeniami typu premium. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości komponentów i zoptymalizowanego systemu iOS można śmiało stwierdzić, że znajdują się na czele produktów, które chcemy mieć u siebie w domu. Jednak i najlepszej jakości sprzęt posiada niewielką ilość wad i może się czasem zepsuć czy ulec uszkodzeniu. W związku z tym pojawia się kilka problemów, które dotykają tablety iPad. Uszkodzony wyświetlacz, słaba bateria czy zalanie urządzenia to najczęstsze przyczyny niedziałających tabletów. Jeśli już usterka wystąpiła warto poszukać serwis iPad, który naprawi nasz zepsuty tablet. Czym się kierować podczas wyboru serwisu? Pierwszą rzeczą, która należy sprawdzić to opinie innych klientów na temat firmy. Z pewnością pomoże nam w tym wizytówka firmowa na Google Maps i wpisy na forach. Warto popytać też znajomych, na pewno podzielą się doświadczeniem związanym ze swoimi naprawami. Po zdobyciu solidnej dawki wiedzy i przeszukaniu wielu zakątków internetu będzie nam łatwiej wybrać serwis iPad. Jednak, jeśli już tutaj jesteś, nie musisz dalej szukać. Nasz serwis spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Naprawa iPad'a z serwisem WeFix

Decydując się na naprawę w serwisie iPad - WeFix możesz mieć pewność, że oddajesz swoje urządzenie w ręce najlepszych specjalistów. Co więcej, zanim skorzystasz z naszych usług, pomogą Ci we wstępnej diagnozie usterki oraz wyborze potrzebnej naprawy. Serwis WeFix na rynku już od kilku lat, dzięki czemu posiada wyspecjalizowanych pracowników, którzy precyzyjnie i z sukcesem naprawią Twój tablet. Przeprowadzą dosłownie każdą naprawę, która może być potrzebna do przywrócenia prawidłowego działania urządzenia. Wymiana czy regeneracja wyświetlacza, diagnoza po zalaniu, naprawa Wifi to tylko kilka usług, które wykonujemy. Jako jeden z nielicznych serwisów iPad i innych urządzeń udostępniamy cennik wszystkich naszych usług. Sprawdzisz tam nie tylko koszt przywrócenia funkcjonalności Twojego urządzenia, ale także czas jaki musimy na nią poświęcić, czy dokładny opis naprawy.

Nie szukaj już dalej serwisu zajmującego się naprawą iPad'a. WeFix spełni wszystkie Twoj oczekiwania.

Warszawski serwis iPad, który naprawia urządzenia z każdej części Polski

Naprawiając tablety iPad wykonujemy usługę w pełni kompleksowo. Nie tylko wymienimy wadliwą część na sprawną, ale też odbierzemy urządzenie z każdego miejsca w Polsce. Jeśli jesteś spoza Warszawy lub po prostu nie masz odpowiedniej ilości czasu, by nam je dostarczyć. Odbierzemy je spod Twojego domu czy z miejsca, w którym pracujesz. Jedynym Twoim zadaniem będzie spakowanie swojego urządzenia, a my zajmiemy się resztą. Nie czekaj, zamów kuriera już dzisiaj, a jutro odbierze Twoje urządzenie.

Naprawy iPad:

 • Wymiana wyświetlacza
 • Wymiana szybki, digitizera
 • Naprawa WiFi
 • Wymiana baterii
 • Wymiana złącza ładowania
 • Naprawa przycisku Home
 • Wymiana przycisku Power
 • Wymiana przycisków głośności
 • Instalacja szkła hartowanego
 • Wymiana przedniej kamery
 • Wymiana tylnej kamery
 • Naprawa Smart Connector
 • Naprawa tylnej obudowy
 • Diagnoza
 • Naprawa oprogramowania
 • Wymiana gniazda słuchawek
 • Wymiana głośnika

Jeśli powyżej nie ma usługi, którą pozwoli naprawić Twój iPad napisz do nas na mail: serwis@wefix.pl lub zadzwoń pod nr: 48 531 511 531

WeFix, serwis iPad dla Ciebie

Z wielką dumą możemy zaprezentować WeFix, serwis iPad i innych urządzeń produkowanych przez Apple. Dzięki wykwalifikowanym ekspertom, którzy często już w dniu odebrania sprzętu diagnozują go i naprawiają. To przyczyniło się do tego, że stał się jednym z najbardziej doświadczonych i największych serwisów w Polsce. Posiada serwis stacjonarny w Warszawie oraz park maszyn, specjalistyczne urządzenia, które pozwalają na regenerację wyświetlaczy. By kompleksowo zadbać swoich klientów wprowadził usługę WeFix Go, dzięki której mieszkańcy Warszawy muszą tylko zadzwonić, a serwis wyśle swojego pracownika i zabierze Twój sprzęt do naprawy. Z kolei serwis Door2Door pozwoli na odbiór urządzenia z każdego miejsca w całej Polsce. Nieważne, czy spod Twojego domu czy miejsca, w którym pracujesz. Jedynie musisz przygotować Twoje urządzenie do odbioru.

Oczywiście możesz odwiedzić WeFix w jego siedzibie i zgłosić urządzenie, które wymaga szybkiego i taniego serwisu.

Zalany iPad, naprawa

Zalany iPad do jedna z częstszych i poważniejszych usterek, która występuje podczas korzystania z iPhone. Wbrew temu, co się powszechnie uważa, może jeszcze posłużyć Ci przez lata. Jednak przede wszystkim, jeśli zdarzył się wypadek, podczas którego został zalany tablet, musimy jak najszybciej dostarczyć go do serwisu iPad, który wykona szczegółową diagnozę. Przede wszystkim potrzeba do tego profesjonalnego sprzętu i narzędzi, oraz doświadczonych serwisantów. Warto wybrać serwis iPad, który rzetelnie oceni skalę zniszczeń, wraz z wyceną całej naprawy. Decydując się na naprawę wybierz WeFix, który diagnozą i naprawą zalanych tabletów zajmuje się już od wielu lat, a w związku z tym będziesz miał pewność, że oddajesz iPada w dobre ręce.

Naprawiając zalane urządzenie w WeFix, z pewnością nie będziesz żałować. Przede wszystkim po zdecydowaniu się na usługę, wcześniejsza usługa diagnozy stanie się darmowa.

Poszukując serwis iPad, wybierz WeFix. Postaw na doświadczonych ekspertów, profesjonalny sprzęt serwisowy i niską cenę. Nieważne, gdzie mieszkasz. Nasi kurierzy odbiorą Twoje zepsute urządzenie z każdego miejsca w Polsce. Wreszcie spotkasz serwis iPad, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania, a dzięki przejrzystej ofercie cenowej, już przed naprawą dowiesz się, ile ona kosztuje.

Jeśli wolisz odsprzedać stare i zakupić nowe urządzenie, nie pozwól, by uszkodzony iPad leżał bezczynnie na półce. Napisz do naszego serwisu iPad, a my zaproponujemy Ci atrakcyjną cenę.

szybka (1).jpg

Wymiana szybki w iPad

Zbita szybka w tablecie iPad. Oddaj wyświetlacz do serwisu WeFix, który ją zregeneruje. Będziesz mógł się nadal cieszyć sprawnym iPadem z oryginalnym ekranem LCD.

bateria (1).jpg

Wymiana baterii w iPad

Bateria nie spełnia już Twoich oczekiwań. Szybko wyładowuje się? Wymień akumulator na nowy, który odnowi Twój tablet.

wyswietlacz.jpg

Wymiana ekranu w iPad

iPad spadł na ziemię? Digitizer LCD przestał działać? Zauważyłeś przebarwienia na wyświetlaczu? Oddaj tablet sprawdzonemu serwisowi iPad.

Naprawa iPad 2

Zepsuty iPad 2? Skorzystaj z usług serwisu z długoletnim doświadczeniem. Postaw na profesjonalny sprzęt i kompleksową usługę.

Naprawa iPad 3

iPad 3 wymaga naprawy? Wymieniamy wyświetlacze, baterie, głośniki czy przyciski. Zajrzyj na naszą stronę. Sprawdź cennik usług i ich dokładne opisy.

Naprawa iPad 4

Musisz wymienić digitizer LCD, złącze ładowania Potrzebujesz diagnozy po zalaniu? Odwiedź nasz serwis w Warszawie lub skorzystaj z usługi Door2Door.

Naprawa iPad Air

Naprawiając swój iPad Air skorzystaj, ze sprawdzonego serwisu WeFix. Doświadczeni serwisanci wymienią i naprawią każdą części w Twoim urządzeniu.