Serwis iPhone

Serwis iPhone

Naprawa telefonów marki Apple nie należy do prostych. Mimo, że konstrukcyjnie nie są bardziej skomplikowane, niż telefony innych producentów. Podczas naprawy iPhone dochodzi jeszcze dodatkowy czynnik. Musimy precyzyjnie operować narzędziami na urządzeniach. Dlatego, jeśli iPhone zostanie uszkodzony, tracimy i czas i pieniądze. Jeśli nie posiadamy doświadczenia w wymianie części w urządzeniach Apple, warto znaleźć sprawdzony serwis iPhone, który zrobi to za nas. W przeciwieństwie do innych usługodawców, weźmie pełną odpowiedzialność za naprawę urządzenia z systemem iOS. WeFix to serwis iPhone, dla którego profesjonalna eliminacja usterek nie jest niczym obcym. Odpowiedzialność za twojego iPhone'a spocznie na jego barkach. W krótkim czasie wykona wymianę wadliwie działającej części na nową. Dodatkowo po naprawie otrzymasz gwarancję, która da ci pewność, że usługa została wykonana przez doświadczonych specjalistów, korzystających z najwyższej jakości zamienników.

Serwis iPhone

Naprawa iPhone

Serwis iPhone - WeFix specjalizuje się w naprawach iPhone'ów i innych produktów marki Apple. Nieważne, czy posiadasz iPhone 4, iPhone 7 bądź iPhone Xs. Jesteśmy wstanie naprawić dosłownie każdą usterkę, która występuje w Twoim urządzeniu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w naprawie tych urządzeń jesteśmy serwisem, który nie ma sobie równych. Oddając nam zepsuty telefon możesz być pewny, że wróci do Ciebie w idealnym stanie. Zaufało nam już tysiące klientów z całej Polski. Znamy się na naprawach i robimy to dobrze. Bez różnicy, czy wymieniamy uszkodzone gniazdo, baterię czy też regenerujemy zbity wyświetlacz LCD. Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że usuniemy przyczynę usterki Twojego iPhone'a. Nie powierzaj swojego telefonu, wartego kilka tysięcy złotych, w ręce niedoświadczonych serwisów, które mogą powiększyć usterkę. Oddaj go nam, a naprawa iPhone z pewnością pójdzie szybko i sprawnie.

Naprawa iPhone

WeFix - serwis iPhone

Zaglądając na stronę naszego serwisu z pewnością zauważyłeś, że jesteśmy jednym z nielicznych serwisów posiadającym z góry ustalony cennik za konkretne usługi. Dzięki temu masz pewność, że nikt nie naciągnie cię na niepotrzebne koszty. Nie musisz się zastanawiać, ile właśnie dzisiaj zapłacisz za naprawę iPhone. Każda usługa, od wymiany szybki kamery po naprawę złącza ładowania, posiada swoją indywidualną cenę. Wraz z nią znajdziesz szczegółowy opis przebiegu serwisowania twojego urządzenia. Dodatkowo po każdym usunięciu usterki otrzymasz nawet 12 miesięczną gwarancję. Zaufaj serwisowi, który naprawą iPhone'ów zajmuje się od wielu lat. Serwis WeFix znajduje się w Warszawie. Lecz bez względu gdzie mieszkasz, dotrzemy w każde miejsce znajdujące się w Polsce, dzięki usłudze Door2Door.

WeFix Go

WeFix GO

Door 2 Door

Door 2 Door

Zgłoś usterkę

Zgłoś usterkę

Wymiana, czy regeneracja wyświetlacza

Naprawiając przez kilka ostatnich lat wszelkie usterki, które występują w iPhone. Bez problemu jesteśmy wstanie stwierdzić, która awaria występuje najczęściej. Chociaż zapewne nie jest trudno się domyślić, że jako serwis najczęściej wymieniamy pęknięte wyświetlacze. Uszkodzić ekran nie jest trudno. Może się to stać podczas upadku z wysokości, uderzenia telefonu o twardy element czy nawet przez naprężenia podczas noszenie w ciasnej kieszeni. Z racji, że ekran jest jednym z najważniejszych elementów smartphone'ów i do tego dosyć drogim. Już samo pęknięcie szybki jest nieprzyjemne, a szczególnie będzie nas drażnił wygląd iPhone'a. Dodatkowo nawet pojedynczego pęknięcia nie powinniśmy lekceważyć. Szybka pełni element konstrukcyjny telefonu i ochrania wyświetlacz LCD, gdy jest uszkodzona może nie spełnia swojej funkcji, a co za tym idzie może spowodować awarię panelu dotykowego.

By temu zapobiec dalszemu uszkadzaniu się wyświetlacza możemy wymienić sama szybkę. Niewiele osób wie, ale jest to możliwe. Największym plusem tego rozwiązania jest zdecydowanie niższa cena, niż w przypadku wymiany całego ekranu LCD, dodatkowo zachowujemy swój oryginalny wyświetlacz firmy Apple. Regeneracja nie jest prosta, wymaga doświadczenia i specjalistycznego sprzętu, dlatego zajmuje się tym tylko kilka firm w Polsce. Serwis iPhone zregeneruje wyświetlacz tylko, gdy panel dotykowy nie jest uszkodzony, czyli działa i jest w pełni sprawnie, nie posiada plam czy przebarwień, dlatego jeśli masz pękniętą szybkę czym prędzej ją wymień. W wypadku, gdy chcesz wymienić cały wyświetlacz. Zrób to korzystając z najlepszych specjalistów z branży, pracowników serwisu iPhone - WeFix. Na naszej stronie znajdziesz cennik napraw wszystkich modeli iPhone, w tym wymiany wyświetlaczy, baterii czy płyty głównej.

Regeneracja wyświetlaczy iPhone

Postaw na WeFix

W serwisie iPhone - WeFix dzielimy się swoją wiedzą. Nasi eksperci bezpłatnie pomogą Ci zdiagnozować usterkę, która trapi Twój iPhone. Jak to zasięgnąć wiedzy? Wejdź w zakładkę kontakt i napisz, zadzwoń lub zajrzyj do naszego serwisu, który znajduje się w Warszawie, Praga-Południe. Nie czekaj by Twój telefon leżał bezczynnie na półce. Czym prędzej oddaj go do serwisu iPhone, w ręce ekspertów, którzy szybko usuną usterkę.