Diagnoza po zalaniu iPhone

Czas naprawy Przybliżony czas naprawy 24 h

Diagnoza po zalaniu przywróci Twój telefon do działania, jeśli:

iPhone został zalany, zamókł,

nie działa dotyk lub inny komponent,

telefon dostał wilgoci,

na urządzenie wylała się woda / ciecz / sok.

Diagnoza po zalaniu iPhone

Wbrew temu, co się powszechnie uważa, zalany iPhone może zostać reaktywowany i może Ci jeszcze posłużyć przez lata. Zamoczenie iPhone'a wcale nie musi oznaczać jego końca. Jeśli potrzebujesz szybkiego i niedrogiego rozwiązania Twojego problemu, wystarczy odwiedzić WeFix i zlecić nam diagnozę.

W cenie usługi: Cena tej usługi obejmuje szczegółową diagnozę zalanego modelu, kompletne rozebranie urządzenia, specjalną weryfikację płyty głównej. Zanim zaczniemy cokolwiek naprawiać, najpierw poinformujemy Cię o możliwościach i ewentualnych kosztach naprawy Twojego iPhone'a. To Ty zdecydujesz, co dalej.

Szczegóły dotyczące naprawy: Bogate doświadczenie serwisantów weFix, zastosowanie profesjonalnego sprzętu i narzędzi pozwoli na przeprowadzenie szczegółowej diagnozy zalanego iPhone'a, rzetelną ocenę skali zniszczeń i w efekcie wycenę całej naprawy. Nasza diagnoza pozwoli obniżyć koszty ewentualnych napraw. Jeśli zdecydujesz się na naprawę w serwisie weFix wówczas usługa diagnozy będzie darmowa. Ponadto pamiętaj, że jednorazowa naprawa całości uszkodzeń finalnie okaże się tańsza, niż naprawianie kolejno poszczególnych elementów.

Co wykonamy podczas tej diagnozy?

· Profesjonalnie rozbierzemy całe urządzenie i przeprowadzimy specjalną weryfikację płyty głównej.
· Sprawdzimy poprawność działania wszystkich podzespołów i zweryfikujemy oprogramowanie.
· Wycenimy ewentualną naprawę i ocenimy jej opłacalność.

Opis

Przybliżony czas naprawy
24 h
Typ usterki
Zalane urządzenie