Wymiana LCD Macbook Pro Retina 13" 2015

Czas naprawy Przybliżony czas naprawy 2h

Wymiana LCD przywróci Twojego Macbooka do działania, jeśli:

Matryca jest uszkodzona,

Na ekranie pojawiły się bad piksele,

Powłoka antyrefleksyjna uległa przetarciu.

Wymiana LCD Macbook Pro Retina 13" 2015

Problem z matrycą, to jedna z najczęstszych usterek w Macu. Mimo, że uszkodzenie wygląda poważnie, technicy weFix uporają się z tym problemem w maksymalnie krótkim czasie! 

W cenie usługi: Cena tej usługi dla Macbook Pro Retina 13" 2015 obejmuje wymianę LCD w modelu Macbook Pro Retina 13" 2015, profesjonalną instalację oraz gwarancję na wykonaną usługę. 

Szczegóły dotyczące naprawy: Matryca Macbooka jest niezwykle cienkim i delikatnym elementem. Jej demontaż to skomplikowany proces, który, niewłaściwie przeprowadzony, może naruszyć warstwę rozpraszającą podświetlenie i na stałe uszkodzić obraz urządzenia. Wymiana wymaga specjalistycznych narzędzi oraz powinna być przeprowadzona przez doświadczonego technika. WeFix gwarantuje, że wymiana matrycy w Macbooku zostanie przeprowadzona z najwyższą starannością i dbałością o pełną funkcjonalność urządzenia.

Uwaga - jeśli LCD zostało stłuczone, istnieje ryzyko, że pęknięte szkło matrycy naruszyło już warstwę rozpraszającą podświetlenie. Po instalacji nowego LCD może zdarzyć się, że widoczne będą jaśniejsze smugi na obrazie komputera. Wymiana samej warstwy podświetlenia nie jest możliwa - w tym wypadku konieczna jest wymiana całego skrzydła. Dlatego też, w przypadku poważnych stłuczeń rekomendujemy wybór opcji Wymiana skrzydła.

Co wykonamy podczas tej naprawy?

· Profesjonalnie usuniemy uszkodzoną część z urządzenia, naprawimy ją lub zainstalujemy nową.
· Twój Macbook zostanie w pełni sprawdzony przed naprawą w celu wykrycia innych uszkodzeń, jakie może mieć.
· Przetestujemy Twój sprzęt po naprawie, a przed zwróceniem go do Ciebie.

Opis

Przybliżony czas naprawy
2h
Gwarancja
12 miesięcy
Typ usterki
Uszkodzony LCD