Obsługa IT

Obsługa IT

Stała opieka informatyczna jest najlepszym rozwiązaniem dla firm, które chcą wyróżnić się na tle konkurencji. Outsourcing to strategiczne narzędzie w biznesie, które wspiera zarządzenia i umożliwia szybszy wzrost pozycji na rynku. Nasza oferta obsługi IT dedykowana jest firmom i instytucjom, które oczekują od systemów informatycznych pełnej niezawodności, wydajności i redukcji kosztów.

Oszczędność kosztów Obsługa IT pozwala zmniejszyć koszty związane z utrzymaniem infrastruktury informatycznej, a nakłady mogą być przeniesione do innych działów Twojej firmy. Dzięki zatrudnieniu zewnętrznej firmy, zyskujesz dostęp do wysokiej klasy specjalistów bez konieczności dofinansowywania ich wczasów, planów emerytalnych czy drogich szkoleń.
Stabilność Gdy o system informatyczny dba zespół profesjonalistów, czas reakcji i działania jest błyskawiczny. Dzięki temu będziesz miał też pewność, że wszystkie zadania zostaną wykonane na czas.
Profesjonalizm Nasi informatycy to certyfikowani specjaliści, którzy pomogą zarówno z doborem nowych rozwiązań jak i modernizacją już istniejących. Dzięki doświadczeniu i wiedzy będą też w stanie przewidzieć problemy dotyczące twojego środowiska i naprawiać je zanim zamienią się w poważny problem. Dzięki WeFix możesz dostosować wszystko do swoich potrzeb.
Lepsze efekty Nie zatrudniasz jednego pracownika na etacie, a całą wiedzę zgromadzoną w firmie WeFix. Pozwala to zaoszczędzić czas i pieniądze. Poza tym nie będziesz musiał kupować drogiego sprzętu, aby mieć dostęp do najnowszych technologii na rynku. WeFix bierze odpowiedzialność za zapewnienie aktualności urządzeń!
Możliwość rozwoju Obsługa IT uwolni Twoich menadżerów od wykonywania czasochłonnych zadań. Twoi pracownicy będą mogli skupić się na podstawowej działalności firmy.
Gwarancja Jakość obsługi klientów jest nadrzędnym priorytetem firmy WeFix, co w pełni potwierdzają dotychczasowi klienci biznesowi. Na początku każdej współpracy nie tylko zapewniamy, ale dajemy gwarancję na wykonywaną przez nas obsługę.
Stała opieka informatyczna W ramach stałej opieki informatycznej nasi specjaliści są dostępni dla Twojej firmy 24 godziny na dobę. Zapewniamy pełną opiekę nad infrastrukturą informatyczną w firmie i dbamy o to, aby Twoi pracownicy mogli pracować wydajnie i bezawaryjnie na komputerach.

Jesteśmy odpowiedzialni za serwery, kopie zapasowe i działanie całej infrastruktury. Wdrożenie polityki bezpieczeństwa i rozwiązań sprawi, że Twoja firma i jej dane będą solidnie chronione.
Doradztwo Oferujemy doradztwo w zakresie informatyki wraz z optymalizacją kosztów z nią związanych. Pomagamy w wyborze najlepszych rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta z jednoczesną ochroną firmowych zasobów.
Kompleksowy serwis W naszej ofercie znajdziesz też usługę serwisu komputerów stacjonarnych, laptopów i urządzeń sieciowych. Takie urządzenia również przywracamy do życia!