Czytniki kodów kreskowych i terminali

Czytniki kodów kreskowych i terminali

Naszą specjalnością są usługi serwisowe sprzętu mobilnego, w tym czytników kodów kreskowych i terminali płatniczych. Naprawa może obejmować zarówno wymianę elementów obudowy, jak i komponentów elektroniki urządzenia. Oferujemy również  bezpłatną pomoc w zakresie wsparcia i diagnozy uszkodzonych sprzętów.

Cenimy Twój czas Dbanie o zadowolenie klienta jest dla nas kluczowe, dlatego też wszelkie naprawy wykonujemy w możliwie, jak najkrótszym czasie. Po zakończeniu naprawy otrzymasz powiadomienie o możliwości odbioru sprzętu w naszej placówce. Możesz też skorzystać z usługi kuriera, który dostarczy naprawiony sprzęt na dowolny adres.
Pełne wsparcie serwisowe Nasze produkty nie mają dla nas tajemnic, dlatego jesteśmy w stanie naprawić każdy element lub ustalić usterkę czytnika kodu kreskowego czy terminalu. Nasi dostawcy posiadają nowoczesne magazyny z oryginalnymi częściami zamiennymi, które dają gwarancję najwyższej jakości materiałów i ich długotrwałej żywotności. Każda część jest dostosowana do modelu urządzenia i komponuje się perfekcyjnie z jego strukturą.
Doświadczony zespół Do Twojej dyspozycji oddajemy zespół doświadczonych specjalistów, którzy posiadają dużą wiedzę z zakresu naprawy czytników kodów kreskowych i terminali. Nieważne, czy jesteś właścicielem małej placówki, czy przedstawicielem korporacji, ponieważ korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zajmiemy się Tobą w pełni profesjonalnie i znajdziemy rozwiązanie dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb.
Specjalistyczny sprzęt Wszystkie usługi wykonujemy na miejscu przy użyciu specjalistycznego sprzętu do naprawy elektroniki, każdorazowo zachowując pełne bezpieczeństwo danych przechowywanych na urządzeniach. Dzięki temu możemy uzyskać najwyższą skuteczność przeprowadzonych napraw sprzętów mobilnych.
Gwarancja bezpieczeństwa Firma WeFix gwarantuje, że podczas każdej naprawy Twój sprzęt mobilny jest bezpieczny. Wszystko co robimy, jest zgodne z przyjętymi standardami serwisowymi.

Każda usługa serwisowa zakończona jest gwarancją, więc wiesz jakie naprawy zostały wykonane. i bez obaw możesz znowu korzystać z urządzenia.
Darmowa diagnostyka Standardowo wykonujemy diagnostykę sprzętu mobilnego, aby powiadomić Cię o ewentualnych kosztach przed naprawą, a nie po fakcie. Diagnostyka w serwisie WeFix zawsze jest darmowa.
Bez ukrytych kosztów Nie naprawimy czytnika kodu kreskowego czy terminalu bez Twojej zgody. Jasno przedstawiamy koszta i dopiero w momencie akceptacji przystępujemy do naprawy sprzętu. Tylko u nas wszystkie prace serwisowe oraz akcesoria dostępne są w najniższych cenach w okolicy!
Elastyczna dostawa Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego miejsca w Polsce i odebrać urządzenie wymagające naprawy w ciągu jednego dnia roboczego. Dla klientów z Warszawy mamy możliwość skorzystania z kuriera miejskiego lub nasz pracownik sam przyjedzie do klienta. Dzięki temu oszczędzisz czas i przyspieszysz czas naprawy!